Shazam! 3D

Lietuviškas pavadinimas: Shazam! 3D
Metai: 2019
Žanras: Komedija, veiksmo, nuotykių, fantastinis
Aktoriai: Zachary Levi, Mark Strong, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Adam Brody, Djimon Hounsou, Faithe Herman, Meagan Good, Grace Fulton, Michelle Borth, Ian Chen, Ross Butler, Jovan Armand, D.J. Cotrona, Marta Milans, Cooper Andrews, Ethan Pugiotto, John Glover, Landon Doak, Wayne Ward, Paul Braunstein, Nadine Roden, David Kohlsmith, Caroline Palmer, Emily Nixon, Michael Xavier, Keisha T. Fraser, Andi Osho, Lotta Losten, Lisa Truong
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis), Rusų (Dubliuotas)
Trukmė: 02:11:43

Kiekviename mūsų slypi superherojus, tik reikia stebuklo, kad jį išlaisvintume. Šiame naujausiame “Akvameno” prodiuserio Peter’io Safran’o filme keturiolikmečiui Biliui Batsonui pasiseka – burtininkas jam padovanoja savo galias, tad tereikia ištarti „Shazam!” ir jis virsta superherojumi.
Bilio gyvenimas apvirsta aukštyn kojom, Tiesa, nors naujasis jo kūnas yra suaugusiojo, vidumi Bilis ir toliau išlieka tokiu pat keturiolikmečiu berniuku. O tai reiškia, kad visos naujai įgytos supergalios ir kiekvienos jų išbandymas Biliui visų pirma reiškia beprotiškai smagų nuotykį – juk jis dabar yra super stiprus, gali skraidyti, tiesiog iš rankų šaudyti žaibais ir t.t.
Tačiau smagumai baigiasi, kuomet piktadarys Sivana ima grasinti sunaikinti viską, kas Biliui staiga tapo svarbu: naujai atrastą šeimą bei draugus.