Mūsų paslaugos

Įrangos nuoma

Mūsų paslaugos

GIMTADIENIAI

Gimtadienio šventė su animatoriumi "Kosmoso princese"

Artėja ilgai lauktas vaiko gimtadienis? Padovanokite jam šventę, kurią mažasis jubiliatas prisimins išties ilgai!

Siūlome 4 val. trukmės žaismingą gimtadienio šventę (10 vaikų ir daugiau) su nuotaikinga programa ir animatoriumi 3D vaizdo klube „RELAX CUBE“ adresu Taikos pr.81, Klaipėdoje. Laukiamiausia šventė kiekvienam vaikui – jo gimtadienis. O dar smagiau, kai gimtadienyje dalyvauja KOSMOSO PRINCESĖ, žinanti įvairiausių būdų, kaip nudžiuginti mažuosius.

Pasinaudoję mūsų pasiūlymu, surengsite savo vaikams ir jų draugams stebuklingą šventę – Jums priklausys 4 valandų trukmės gimtadienio šventė su žaisminga programa ir animatoriumi „KOSMOSO PRINCESE“, skirta 10 vaikų grupeiir daugiau… Šventės metu vaikučiai galės pažiūrėti pasirinktą filmą, vieną valandą bendraus ir žais su animatoriumi, o visą likusį laiką galės kartu vienoje komandoje sužaisti pamėgtą kompiuterinį žaidimą. Be to, šventės metu mažųjų dalyvių laukia prizai ir siurprizai!

Vaiko gimtadienis – tai šventė, kurią būtina atšvęsti įsimintinai! Jūsų vaikų laukia daug teigiamų emocijų, naujų pojūčių ir dar neišbandytų pramogų! P. S. Jums pageidaujant, už papildomą mokestį vaikų gimtadienio vaišėmis bus pasirūpinta iš anksto. Beje, kol vaikučiai šėls linksmoje gimtadienio šventėje, tėveliai galės laiką praleisti žiūrėdami pasirinktus filmus iš siūlomo sąrašo 3D formatu nemokamai !

Vaikai savo gimtadienio laukia kitaip nei suaugusieji – su dideliu nekantrumu ir džiaugsmu, tad pasistenkite, kad ši išlaukta diena jiems būtų išties įsimintina, o mažųjų šventės organizacinius rūpesčius patikėsite savo darbą puikiai išmanantiems profesionalams už labai žaismingą kainą!

Pasiūlymo sąlygos:

  • Šventėje gali dalyvauti 10 vaikų ir daugiau.
  • Amžiaus grupė  7-16 metų.
  • Maistą ir gėrimus galėsite užsisakyti už papildomą mokestį.
  • Galima atsinešti tik savo tortą.
  • Alkoholiniai gėrimai vaikų kambaryje nevartojami.
  • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.

MAISTAS MŪSŲ KLUBE IR KARTU GALIMAS SU PASLAUGOMIS

Maisto meniu 3D Relax Cube

3D KINO TEATRAS Į NAMUS

3D Kino teatras į namus

Namų poilsio erdvėje galima jaukiai ir patogiai leisti ne tik laisvalaikį, bet ir švęsti vaikų gimtadienį. Arba būna taip, kad vaikas mėgsta žiūrėti filmukus su draugais? Na, kodėl gi ne padaryti gimtadienio vakarėlio kaip kino teatre tik visa tai perkelti į namų erdvę? Relax Cube 3D vaizdo klubas siūlo analogų Lietuvoje neturinčią paslaugą – 3D kino teatrą į namus. Mūsų profesionalių darbuotojų komanda surinks visą įrangą, atveš pas Jus į namus ar kitą pasirinktą vietą, viską paruoš, o Jums teliks patogiai įsitaisyti ant sofutės ir mėgautis pasirinktu filmu 3D formatu. Iš tikrai plataus mūsų siūlomų 3D filmų sąrašo sau tinkantį variantą išsirinks kiekvienas. Kvieskite tiek vaikų, kiek norite (nuo 1 iki 40). Mes galime pasirūpinti net gi užkandžiais prie filmo (spragėsiais, cukraus vata, šokolado fontanu). Taip pat už papildomą mokestį galime pasiūlyti žaismingą programą su animatoriumi – kosmos oprincese. Ir visa tai neišeinant iš namų, be pašalinių žmonių, Jums pačiu tinkamiausiu laiku.

Paslaugos paketas:

kompiuteris su 3D filmų sąrašu, 3D projektorius, projektoriausekranas (2mx3m), 3D akiniai (tiek kiek bus žiūrovų), garso įranga, atvežimas į Jūsų pasirinktą vietą, įrangos paruošimas, išmontavimas ir išsivežimas.

Paslaugos paketo kainos:

2val. (Klaipėdos miesto ribose) – 30€ 1
4val. (Klaipėdos miesto ribose) – 49€
2val. (ne Klaipėdos miesto ribose ) – 30€ + transportavimo išlaidos

Papildomos paslaugos:

Šokolado fontano nuoma – 5€
Spragėsių aparato nuoma – 5€
Cukrausvatosaparatonuoma – 5€
Aimatorius- 1val / 40€

Paslauga teikiama VISOJE LIETUVOJE!

P.S. Jūs turite pasirūpinti, kad patalpa, kurioje bus demonstruojamas filmas, seanso metu būtų užtemdyta.

DĖMESIO!

Tokio pobūdžio vakarėlius galime suorganizuoti ne tik vaikams.

ĮRANGOS NUOMA

Įrangos nuoma

Žaidimų kompiuteris – 20€/1para, 35€/2paros
Žaidimų kompiuteris + monitorius – 25€/1para, 45€/2paros
Žaidimų kompiuteris + monitorius + klaviatūra + pelė – 30€/1para, 50€/2paros
3D projektoriaus nuoma – 15€/1para, 25€/2paros
3D akinių nuoma (2vnt.) – 15€/1para, 25€/2paros
3D kino teatras į namus – 30€/2val., 49€/4val.

ĮRANGOS CHARAKTERISTIKA:

Žaidimų kompiuteris:

Procesorius: Inel Core i5-2500 3.30GHz
(4 realūs branduoliai 4 virtualūs)
Vaizdo plokštė: Nvidia GeForce GTX 570
Kietas diskas: Western Digital Black WD1002FAEX 1TB 7200 RPM 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5″ Internal Hard Drive Bare Drive
Optinis įrenginys (CD-ROM): ASUS DRW-24B5ST ATA
Audio plokštė: VIA VT2021 codec
Tinklo plokštė: Atheros GbE LAN chip (10/100/1000 Mbit)
Motininė plokštė: GIGABYTE GA-Z77M-D3H
Virtuali atmintis(RAM): CORSAIR xms3 DDR3 4GB 1600MHz, 9-9-9-24, 1.65V
Dėžė (Case): Aerocool PGS VS-3

Monitorius:

ACER HN274H 1920×1080, 120Hz, 27 inch, 2ms.

3D projektorius:

Optoma GT 750

3D akiniai:

Nvidia 3D vision 2, priima ir siunčia signalą nuo 45,72cm iki 457,20cm, 60h, USB 2.0 mini- B maitinimo jungtis, bevielis

EDUKACINIAI FILMAI

Edukaciniai filmai

Edukaciniai filmai moksleiviams tampa natūralia ugdymo proceso dalimi, suteikiančia patirtį, atveriančia naujas temas ir horizontus. Mokomieji filmai skatina pedagogus atrasti daugiau galimybių ir įvairovės įgyvendinant bendrųjų ugdymo programų nuostatas ir siekiant numatytų ugdymo tikslų. Ši naujovė padeda integruoti formalųjį ir neformalųjį švietimą. Tai prisideda prie mokymosi galimybių įvairinimo ir išplečia ugdymo aplinką. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje augantiems vaikams ši naujovė yra laukiama, o įgautos žinios – naudingos tiek mokymosi procese, tiek asmeniniame gyvenime. Klasę lydintiems mokytojams peržiūra nekainuos
Relax Cube 3D vaizdo klube galima pasižiūrėti per penkias dešimtis filmų, skirtų įvairaus amžiaus moksleiviams. Juose nagrinėjamos skirtingo amžiaus vaikams ir jaunimui aktualios temos; mokiniai supažindinami su įvairiomis kultūrinėmis, istorinėmis, socialinėmis patirtimis, mokomi jas suprasti ir vertinti. Kiekvienas mokytojas atras kažką naudingo ir tinkamo savo dėstomam dalykui nuo gamtos pažinimo, istorijos, geografijos iki fizikos ar mokslinės dokumentikos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Mes Jums siūlome atskiras VIP sales su 6kv/m ekranais ir bendrą salę su 12kv/m ekranu , kuriuose mokiniai galės niekieno netrukdomi visą mokomąją medžiagą pamatyti 2D arba 3D formatu. Svarbiausia tai, kad įdomios mokomosios medžiagos galime pasiūlyti visiems mokiniams – nuo 1 iki 12 klasių.

SUSISIEKITE SU MUMIS:

Telefonas logo Klaipėda, Taikos pr. 81, telefonas-icon Klubo vadovė +37061550015
Klubo kontaktinis telefonas +370 46 490491
Gimtadienių rezervacija / informacija +37061550015
Facebook logo Facebook.com/3drelaxcube/ El. pašto logo g.simasiute@gmail.com