Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Lietuviškas pavadinimas: FANTASTINIAI GYVŪNAI: Grindelvaldo piktadarystės
Metai: 2018
Žanras: Nuotykių, Fantastinis, Šeimai
Režisierius: David Yates
Aktoriai: Johnny Depp, Jude Law, Dan Fogler, Eddie Redmayne, Zoë Kravitz, Katherine Waterston, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo, Wolf Roth, Callum Turner, Derek Riddell, Cornell John, Ezra Miller, Ingvar Eggert Sigurðsson, Poppy Corby-Tuech, Andrew Turner, Maja Bloom, Simon Meacock
Kalba: Rusų, Lietuvių
Trukmė: 2 h 13 min 50s

Pirmosios „Fantastinių gyvūnų“ dalies pabaigoje Amerikos Magiškojo Kongreso burtininkai su Niuto Skamanderio (aktorius Eddie‘is Redmayne‘as) pagalba sulaikė pavojingą juodąjį burtininką Gelertą Grindelvaldą (Johnny‘is Depp‘as). Tačiau šiam pavyksta pasprukti. Siekdamas savo didžiojo tikslo įgyvendinimo – kad grynakraujai burtininkai taptų vieninteliais pasaulio ir visų gyvų būtybių valdovais – Grindelvaldas ima rinkti šalininkų armiją.

Tai sužinojęs, Albas Dambldoras (Jude‘as Law) vėl kreipiasi pagalbos į talentingiausią ir galingiausią savo mokinį Niutą Skamanderį. Kartu su Dambldoro bendramoksliu, legendiniu alchemiku Nikolu Flameliu, Niutas ima kurti planą, kaip ne tik pasipriešinti, bet ir galutinai nugalėti piktąjį Grindelvaldą. Abiems pusėms kaupiant jėgas ir sąjungininkus, neišvengiamai artėja lemtingojo mūšio diena.