„Counter – Strike“ LAN I

"Counter - Strike" LAN I

Klaipėdoje sausio 26 diena buvo  unikali kompiuterinių žaidimų fanams – uostamiestyje įvyko pirmasis “Counter – Strike 1.6 Lan” turnyras.

Varžybos vyko “Relax Cube“ 3D vaizdo klubuose Vingio g. 29 “Bandužių” prekybos centre ir Taikos pr. 81 “Pempininkuose”, dalyvavo net 12 komandų – trys iš Latvijos, likusios – iš Lietuvos miestų (Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Mažeikių).

Visos 12 komandų buvo suskirstytos į keturias grupes po tris komandas. Iš kiekvienos grupės į kitą etapą išėjo po dvi komandas, ir šių porų nugalėtojai susirungė tarpusavyje dėl prizinių vietų. Turnyro piniginis prizas siekė net 1 200 litų, tad pakovoti buvo dėl ko. Prizinis fondas buvo suskirstytas į tris dalis. Komandos, užėmusios pirmąsias tris vietas, jį atitinkamai pasidalino po 50, 30 ir 20 procentų. Pirmąją vietą iškovojo Latvijos komanda UNCZ, antroji atiteko “Relax Cube” atstovaujančiai Lietuvos komandai WAFFK, trečioje liko latviai “Time2Revenge”. Be to, nugalėtojams įteikta taurė, dalyviams – diplomai bei rėmėjų prizai. Šį turnyrą parėmė UAB “Švyturys-Utenos alus”, dienraštis “Vakarų ekspresas”, “Tuso radijas” ir esports.lt. Kovos buvo rodomos ant didelio, 12 kvadratinių metrų, ekrano, todėl visi žiūrovai turėjo galimybę plojimais, riksmais ir švilpimu palaikyti savo komandą. Pasistengėme ir dėl internautų, kad šie neliktų nuošalyje – kovas buvo galima stebėti tiesiogiai internetu.

Visiems, nekantriai laukiantiems kitų “Relax Cube” klubo rengiamų varžybų, pranešame, kad jau kovo mėnesį vėl bus surengtas “Counter – Strike 1.6 Lan” žaidimo turnyras. O kiek vėliau, bus surengtas “League of Legends” žaidimo turnyras. Kiekviena klasė, mokykla, darbo kolektyvas ar tiesiog kiemas gali sukurti savo komandą ir bandyti susirungti dėl pagrindinio prizo. Kiekvienai užsiregistravusiai komandai “Relax Cube” klubuose bus suteiktas specialus laikas treniruotėms. Registracija jau prasidėjo, tad laukiame visų norinčių užsiregistruoti komandų.

SVETINGUMAS. “Dar niekados niekas nebuvo taip maloniai mūsų sutikęs”, – apie varžybas uostamiesčio “Relax Cube” 3D vaizdo klubuose sakė pirmąją vietą originaliame “Counter – Strike” žaidimo turnyre laimėjusi komanda iš Latvijos UNCZ.