Counter – Strike 1.6 LAN II

Counter - Strike 1.6 LAN II

Counter – Strike 1.6 LAN II

Pirmasis turnyras, tiesa pasakius, susilaukė labai daug gerų atsiliepimų tiek iš mūsiškių, tiek iš kaimynų latvių.

Daugelis žaidėjų norėtų sudalyvauti dar kartą turnyruose, rengiamuose 3D Relax Cube Klubo.

2013 Kovo 16-17 dienomis įvyko antrasis Counter-Strike 1.6 LAN II  turnyras, kuriame  išbandė savo jėgas ir kitos komandos, kurios nesudalyvavo pirmąjame turnyre.

Prizinį fondą išsidalino komandos užėmusios 1, 2 ir 3-ią vietas, o likusios komandos pasidalino rėmėjų dovanomis.

Taip pat prizininkai gavo taurę, diplomus ir įsteigtus rėmėjų ŠvyturysTeo.lt Coca-Cola bei Gala prizus.

Komandos registracijos mokestis buvo – 175 litai (35 litai asmeniui.), o komandoje privalėjo būti 5 žaidėjai.

Kaip teigė vienas turnyro organizatorių Nikolaj-Kalinka, kad žaidėjai nepavargtų kovoje dėl pirmosios vietos, turnyras vyko dvi dienas. „Pirmąją dieną buvo kovos grupėse, o antrąją – atkrintamosios varžybos. Nors pirmame turnyre buvo 12 komandų, visus susitikimus baigėme trečią valandą nakties. Tai tikrai vargina. Norėjome, kad žaidėjai po pirmojo etapo pailsėtų ir kitą dieną galėtų parodyti savo geriausią žaidimą. Jei komandoms reikėjo pagalbos, tikrai padėjome susiieškoti nakvynę“, – sakė Nikolaj-Kalinka.

Pirmąją vietą iškovojo Lietuvos komanda “Relax Cube”, antroji atiteko  lietuvių komandai “ninJas”, trečioje liko latviai “Time2Revenge”.

Kovos buvo rodomos ant didelio, 12 kvadratinių metrų, ekrano, todėl visi žiūrovai turėjo galimybę plojimais, riksmais ir švilpimu palaikyti savo komandą. Pasistengėme ir dėl internautų, kad šie neliktų nuošalyje – kovas buvo galima stebėti tiesiogiai internetu.