Apie mus

Apie mus

Tai vienintelis „RELAX CUBE“ 3D vaizdo klubas Baltijos šalyse, kuriame galite žaisti įvairius žaidimus ar žiūrėti filmus 3D formatu.

Visi besidomintys 3D žaidimais ir filmais gali pasislėpti po kokybiškais 3D akiniais ir pasinerti į dar nematytą pramogų pasaulį – kol vieni tyrinėja koralus spalvingame vandenyno dugne, kiti gali mėgautis lenktynėmis tikromis miesto gatvėmis.

Net dviejuose VIP salėse, kurios talpina po 10-12 žmonių, patogiai įsitaisius ant sėdmaišių draugų kompanija gali puikiai praleisti laiką žiūrėdami filmus,koncertus, ar žaisdami žaidimus, ir visa tai 3D formatu. Čia ne reikia dalintis erdvės susvetimais žmonėmis, kaip kad yra kino teatre.

Rengiame netikėtumų ir pašėlusių pramogų kupinas šventes vaikams. Žaismingoje gimtadienio šventeje su nuotaikinga programa ir animatoriumi „Kosmoso princese“ Relax Cube 3D vaizdo klube vaikai galės piešti, žaisti, vaidinti ir žinoma žiūrėti animacinius bei kitus filmus ar žaisti įvairius žaidimus 3D formatu.

Taip pat siūloma organizuoti vakarėlius – filmuotos medžiagos peržiūras 3D formatu, džiaugtis gimtadienių, vestuvių akimirkomis.

Didžiuliame, net 12kv/m ekrane galite stebėti sporto varžybas, užkandžiauti šaltais ar karštais užkandžiais bei atsigaivinti gėrimu. Klube prekiaujama tik silpnaisiais alkoholiniais gėrimais.

Nepilnamečiai gali pramogauti iki 20 val. vakaro, vėliau įleidžiami tik suaugusieji.
Organizuojame sportinio pokerio turnyrus,tad visi norintys maloniai kviečiami sudalyvauti ir smagiai praleisti laiką.